Kurumsal


Biz Kimiz?

Sinerji organizasyon sektöründe eğitim programları, kurumsal kamp organizasyonları, kadrosu ile Türkiye genelinde zirveler, sempozyumlar ve kongreler düzenlemektedir.

 

Vizyonumuz

Dünya standartlarında aynı kalite ve sistemde güvenilir hizmet sunmayı, sektörün öncü firması kapsamında değerlendirilmesi, bireysel ve sektörel eğitimleri çağımızın isteklerini tam manasıyla karşılamak ve her zaman beklenenden daha fazlasını vermeyi hedefleyen lider firma olduğunu kanıtlayabilmektedir.

 

Misyonumuz

İçerisinde bulunduğumuz eğitim ve iş dünyasının stratejik, yegane temel taşı olan insan kaynakları için yetkinlik düzeyini artıracak, bilgi eskimesi ve yıpranmalarını giderecek eğitim programları sunan, marka elçileri ve genç kadrosu ile uzman eğitim kadrosunun buluşmasından doğan birliktelikle geniş hizmet yelpazesi sunan,etik değer bilincinde olup standartlar üzeri faaliyet gösteren organizasyon temeline dayanır. İçerisinde bulunduğumuz eğitim ve iş dünyasının strateji, yegane temel taşı olan insan kaynağı için yetkinlik düzeyini arttıracak, bilgi ve beceri noktasında elzem olan hamlelerin doğru ve bilimsel ölçülerde olması gerekmektedir. Enerjik, genç beyinlerin çağ gereklilikleri ile devamlı değişen dünya düzeninde elinden geleni yapması ve bu uğraşta yorulması Sinerji kadrosunun düsturudur.